השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ענת זרמתי – Tatti

  מייסדת ומנכ"לית, קבוצת טאטי

  מהרגע שנתתי לזה צ'אנס, הבנתי שזה המשרד שצריך לטפל בי.

  אני לא מחובבי היח"צ, אבל אני מבינה שהמותג שלי צריך את זה. עבדתי 10 שנים עם משרד יחסי ציבור והרגשתי שהגיע הזמן לשינוי. עשיתי הפסקה של 3 שנים כי לא מצאתי ולא התחברתי לשום משרד יחסי ציבור ואז הכירו לי את ציפי רומנו. אמרתי "עזבו. אני לא שם" אבל מהרגע שנתתי לזה צ'אנס, הבנתי שזה המשרד שצריך לטפל בי. ציפי רומנו היא לפני הכל בנאדם אמתי. כנה. שילוב של אנושיות עם פרקטיות "קדימה לעבודה".

  היא עניינית ומבינה מהר את התמונה. ככזאת, הצלחתי לקלוט את כל אלה מהר מאוד והבנתי שאנחנו מכוונות על אותם תדרים. עובדת איתי תקציבאית מנוסה ובעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה. ועדיין! אני מרגישה שיש מי שמושך בחוטים, מעורב ומתערב. ציפי לא מולי כל הזמן, אבל מה שיפה זה שהיא מספיק רגישה כדי להבין מתי היא צריכה להתערב. זה נותן לי שקט נפשי ואני מרגישה ששומרים עליי.

  בנוסף, מדובר במשרד יצירתי וקריאטיבי שמקיים איתי כלקוחה שיח מאוד אינטליגנטי ויש תוצאות! אני אחת שבוחרת בפינצטה את האנשים שאני עובדת איתם ואם זה טוב אני רצה קדימה לריצות ארוכות. אני כאן אז כנראה שזה המצב.

  צרו קשר

   CONNECTING

   המלצות נוספים

   ערן סייג - סמגל

   בעלים ומנכ"ל, קבוצת סמגל הכל קרה בצורה נכונה ועניינית. מאופיין היטב, מדויק ומתוקתק בזמן קצר מאוד ציפי הבינה את צורת החשיבה שלי, את...

   קרא עוד

   משה סיני - Israel Reebok

   מנכ"ל, ריבוק ישראל הידיעה שיש מי שמטפל בי באופן פרטי, היא מבחינתי הבסיס ומקנה להם יתרון משמעותי. ZIPIROMANO GROUP הוא משרד בוטיק שנותן לי...

   קרא עוד

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר    חברת קידום אתרים בגוגל