השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מיתוג אירועים

  מיתוג אירועים מקצועי, חד ומדויק מתבסס על מספר פעולות מרכזיות: הובלת מהלכים הזוכים לסיקור תקשורתי, יצירת קונספט ויזואלי, יחסים הדוקים עם הציבור ובעיקר – הפיכתם של הרעיונות הקריאטיביים למעשים. הקמתם אתר און ליין חדש? משיקים מוצר חדש? מתחילים בשיתוף פעולה עם לקוח גדול? עם "ציפי רומנו גרופ" תמתגו אירועים אלו ואחרים על ידי מסרים ברורים וייחודיים. המשרד "ציפי רומנו גרופ" מספק מענה מתקדם בעולם השיווק: החל מיחסי ציבור, מיתוג, דיגיטל, הפקת אירועים וקמפיינים ועד תוכן שיווקי – הכול תוך קורת גג אחת ויצירת סינרגיה משותפת בין כל מחלקה.

  עבודת מיתוג אירועים מקיפה, יעילה ויצירתית

  כל עסק מתחיל או גדול מבין את חשיבות הקשר עם הקהל שלו; יחסים הבונים את המוניטין כמו גם מסייעים להצלחת המוצר בטווח הארוך. מעוניינים גם אתם לפתח את המותג – ובכך לשמור על קשר עם הקהל הנאמן? מבקשים לחשוף את ערכי המותג לקהלים חדשים? כיום, בעולם הרשתות החברתיות, הדיגיטל תופס מקום של כבוד – כאשר מיתוג אירועים מסייע ביצירת את הבאזז הדרוש עבורכם והעסק שלכם.

  החל מביצוע מחקר שוק, בניית אסטרטגיית שיווק ותקשורת, בידול המותג שלכם מאחרים, יצירת שפה ויזואלית המתבססת על לוגו חדש ועד יצירת קמפיינים בפייסבוק או באינסטגרם – באמצעות הגדרת המותג וחיבור הערכים שלו לקהל, ניתן יהיה להשיג את המטרות באופן יעיל ומדויק.

  מיתוג אירועים – להשיג את תשומת הלב הראויה עם אסטרטגיה נכונה

  את ערכי המותג יש להביע באופן מילולי ו-וויזואלי. החל מתוכן שיווקי, בחירת סלוגן חדש, הפקת קמפיינים ברשתות החברתיות ועד הפקת אירועי השקה – מיתוג אירועים מקצועי יתבצע על ידי המומחים. המשרד "ציפי רומנו גרופ" מציע עולם חדש של מיתוג, פרסום ויחסי ציבור. צוות המומחים של המשרד דוגל במחקר מקיף, בבניית אסטרטגיה התואמת את ה-DNA של המותג – ומוציאה לפועל את המסר הברור והמהודק ביותר. אנחנו חיים בעולם רווי מסרים, פרסומות ותחרות בלתי פוסקת. בזכות עבודה משותפת ומאומצת של המחלקות השונות, המשרד "ציפי רומנו גרופ" ישיג את תשומת הלב הראויה למותג.

  עבודת מיתוג אירועים מקיפה, יעילה ויצירתית

  צרו קשר

   CONNECTING

   מיתוג אירועים עסקיים

   מיתוג אירועים עסקיים הינו חלק בלתי נפרד מעבודת הפרסום, השיווק ויחסי הציבור; פתרון מתקדם שיביא לחשיפה אצל קהל היעד, יוביל לשיתופי פעולה עסקיים עתידיים וימתג את העסק שלכם באופן ייחודי ואיכותי. בין אם מדובר במסיבת עיתונאים, אירוע פתיחה של חנות חדשה, השקת מוצר או שירותים חדשים – כדי ליצור את החיבור הנכון בין העסק והמותג לבין הלקוח, יש להסתייע במומחיותם של עובדי "ציפי רומנו גרופ". משרד זה דוגל בערכי המצוינות, המקצוענות ובעיקר – החשיבה מחוץ לקופסה. מעבר לכך, ועל ידי ביצוע מחקר מקיף ויסודי, המומחים של "ציפי רומנו גרופ" יבנו אסטרטגיה מושקעת ומדויקת ויוציאו אותה אל הפועל כראוי.

   מיתוג אירועים עסקיים – ליצור סיקור תקשורתי חיובי

   ההבדל בין עסק טוב למוצלח הוא הקשר שלו לציבור – והאופן בו הוא מעביר את מסריו לקהל היעד. כיום, בזכות מיתוג אירועים עסקיים, ניתן לגשר על הפער, לצמצם אותו באופן משמעותי ולהגיע לציבור בנוחות וביעילות. כיצד? למשל, אם וכאשר אתם מפיקים אירוע פתיחה לאחת החנויות ברשת, ניתן לגייס מפורסמים למעמד. בזכות נוכחותם של סלבס באירוע, ניתן יהיה ליצור באזז תקשורתי – כאשר מוביל דעת הקהל יידע ליצור את החיבור בין המוצר והאירוע לבין התכנים שיעלה לפיד בצורה אותנטית.

   דוגמא נוספת של מיתוג אירוע עסקי כוללת ליווי תקשורתי של מצד עיתונאים וכן הלאה; גורמים שונים מהעיתונות המקומית והארצית שייקחו חלק באירוע, יתעדו אותו וייצרו סיקור חיובי לחברה או למוצר מסוים. זאת ועוד, כאשר לאורך יחסי העבודה, באים לידי ביטוי ערכי המותג כמו גם האנשים העומדים מאחוריו.

   להוביל לחשיפה מרשימה ולנראות מעולה של המותג

   מפיקים אירוע עסקי? מעוניינים למתג אותו ולייצר באזז תקשורתי? לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". מחלקות המשרד פעולות בסינרגיה מלאה – תוך בניית האסטרטגיה הרלוונטית ביותר ללקוח ומתן תשומת הלב המלאה עבורו. מעבר לכך, כל מחלקה ומחלקה, יחסי הציבור, המיתוג, הדיגיטל, הפקת האירועים, ניהול הקמפיינים והתוכן השיווקי, יובילו לנראות מעולה ואיכותית של המותג – כמו גם יביאו לחשיפה גבוהה ומשמעותית בקרב קהל היעד.

   מאמרים נוספים

   מיתוג אישי

   עבודת מיתוג אישי כוללת את השלבים הבאים: אפיון מטרות המיתוג, בידול המותג מהמתחרים, בניית אסטרטגיית השיווק, שימוש בפלטפורמות התוכן הרלוונטיות, מעקב אחר...

   קרא עוד

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר    חברת קידום אתרים בגוגל